Kariyer Fırsatları


Çalışanlarımızın fark yaratan davranışları ve başarılı sonuçları doğrultusunda terfi, nakil, görev değişikliği gibi uygulamalarla çalışanlarımıza farklı kariyer fırsatları sunuyoruz.


Başvuru

“Doğru işe doğru insan” felsefesine uygun bir işe alım süreci yürüterek hem aday hem de şirketimiz için uzun vadeli, verimli ve etkin bir “kazan-kazan” ilişkisi kurmayı amaçlıyoruz. Tüm pozisyonlar için gerekli olan ortak nitelikler, başarılı bir eğitim geçmişi, yabancı dillerde akıcılık ve gelişmiş sosyal yetenekler olarak tanımlanabilir.

Kendimi Nasıl Geliştirebilirim?

Standart eğitim programları dışındaki her seviyedeki uzman, yönetici ve aday uzmanı geliştirmek için “Liderlik ve Gelişim Programları” uygular ve çalışanlarımızın gelişimini destekleriz.

Nasıl Fark Yaratabilirim?

Performans Değerlendirme Sistemimiz ile yılda bir kez yapılan görüşmelerle çalışanlarımızı değerlendirerek potansiyellerini tespit etmeye yönelik gelişim ve eğitim planları oluşturuyoruz. Bu sayede hem teknik hem de kişisel yetkinlik hedeflerini mevcut performansları ile karşılaştırma ve bu konularda geri bildirimde bulunma fırsatı buluyoruz.