GOLDENHORN

GOLDENHORN, kuruluşların iş süreçleri ve dinamik vakalar hakkında daha bilinçli kararlar almasına yardımcı olan, iş süreci ve dinamik vaka yönetimi için güçlü ve kapsamlı bir çözümdür. Yönetişim, strateji, tasarım, geçiş ve yürütmeye kadar tüm süreç yaşam döngüsünü kapsar. Kuruluşlar, yenilik yapma ve yeni yetenekler oluşturma, yeni teslimat ortamlarını kullanarak mevcut süreçlerini dönüştürme ve elde ettikleri değeri sürdürme konusunda giderek birbiriyle ilişkili bir dizi karar almalıdır. 


 İş süreci yönetiminde sektör lideri olan yazılım GOLDENHORN, kullanıcılar, süreç analistleri, süreç geliştiricileri ve benzer şekilde yöneticiler için zengin bir deneyim sunar.

TAC olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt vermek adına, İş Süreci ve Dinamik Vaka Yönetiminin geleceğine ilişkin net bir anlayışla GOLDENHORN’u yeni işlevsellik ve eklentilerle geliştirmeye devam ediyoruz. GOLDENHORN, uzun süredir IT ve iş kolları arasında yakın uyumu sağlamak için, işletmelerin kendi çevresinde optimize edilmiş bir organizasyon oluşturma hedefiyle iş süreçlerini tasarlamak, dağıtmak, yürütmek, yönetmek ve izlemek için ihtiyaç duyduğu tüm işlevselliği sağlayan yetenekler sağlamıştır.HIZLI

Dağıtımı, güncellenmesi ve genişletilmesi kolay GOLDENHORN, gelişmiş analitik ve modelleme yetenekleriyle kuruluşların ortaya çıkan fırsatlardan yararlanmalarını sağlar. GOLDENHORN iş yerinde, iş temposunda çalışır

UYARLANABİLİR

GOLDENHORN, insanlardan, süreçlerden, bilgiden ve teknolojiden edinilmiş uyarlanabilirliği bir araya getirir ve üstün iş sonuçları elde etmek için bunu etkin bir şekilde kullanır. Son derece etkileşimli uygulamalar, daha iyi iş kararları için bu verilerden yararlanır

ÖLÇEKLENEBİLİR

GOLDENHORN, kuruluşun ihtiyaç duyduğu ölçekte çalışır. Bir kuruluş geliştikçe, GOLDENHORN, güvenlikten ödün vermeden her zaman, her yerde, herhangi bir cihazda kurulabilen yüksek düzeyde ölçeklenebilir çözümler sunar.


Kapsamlı

GOLDENHORN, süreç yaşam döngüsünde yer alan tüm bilgileri bir araya getiren ve kuruluş genelinde dönüşüm programlarını, projeleri, iyileştirmeleri ve yeni ürün geliştirmeyi yönetmek için tutarlı bir yaklaşım sağlayan kapsamlı, entegre bir işlevsellik seti sağlar. Bu yaklaşım, kuruluşun sınırlı kaynaklara yönelik her türlü talebi izlemesine ve işletmeye maksimum değeri vermek için süreç iyileştirmelerini optimize etmesine yardımcı olur.


İŞ UYGULAMALARI OLUŞTURMANIN MODERN YOLU

GOLDENHORN’un çeşitli ürün paketleri, büyük ve küçük işletmelerin faaliyet pazarlarına hızlı bir yanıt vermesi için, web ve tablet özellikli iş uygulamalarının hızla oluşturulmasını sağlar.