Analitik

Bugün üretilen mevcut ve yeni verilerin büyük hacmi ve çeşitliliği benzeri görülmemiş düzeydedir. Kuruluşların verilerini kullanarak değişim yaratma fırsatları bu büyüme nedeniyle artmaktadır. Çözümlerimiz, müşterilerimizin verilerden en değerli ve anlamlı içgörüleri belirlemelerine ve yakalamalarına ve bu içgörüleri rekabet avantajlarına dönüştürmelerine yardımcı olur. Danışmanlarımız, veri bilimcilerimiz, mühendislerimiz ve analistlerimiz kapsamlı endüstri ve teknik bilgiye ve endüstri ekonomisi, müşteri ihtiyaçları ve rekabet dinamikleri hakkında kapsamlı bir anlayışa sahiptir. Müşteriler için talep bazlı, dönüşümsel ve sürekli analitik mimarisi ve çözümleri sağlayarak çeşitli esnek destek modelleri aracılığıyla içgörü ve etki sağlıyoruz. Daha da önemlisi, teknolojik esnekliğimiz sayesinde bağımsızız ve müşterilerimizin tercih ettiği herhangi bir teknolojiyle çalışabiliriz.

Veri bilimini bilimsel ve ticari deneyimle birleştirerek analitik titizliği stratejik problem çözmeye entegre ediyoruz. Veri bilimcilerimiz, istatistik, bilgisayar bilimi veya benzer konularda güçlü teknik uzmanlığa ve yeteneklerini çeşitli problemlere uygulama konusunda deneyime sahiptir.

Gelişmiş analitik, perspektifinizi geliştirerek en acil sorunlarınızı yanıtlamanıza yardımcı olabilir.

Spesifik taleplerinizi yerine getirmek için, ürün yaşam döngüsü boyunca ticari seçimlerinize yardımcı olma esnekliğine sahibiz.


Güçlü hesaplama becerilerini sınıfının en iyisi stratejik içgörülere dönüştürmede kapsamlı destek sağlamak için her bir görev için üst düzey liderliği, strateji danışmanlarını ve veri bilimcilerini eşleştiriyoruz.

Stratejik içgörülerimizi desteklemek için metin madenciliği, makine öğrenimi, ağ analitiği, web taraması ve karmaşık veri mühendisliği metodolojilerini kullanarak yaklaşımları özelleştiriyoruz.

Her proje için en iyi veri kaynağını belirlemek için müşterilerimizle kapsamlı bir şekilde işbirliği yapıyoruz.