Bizi ayakta tutan şey bilgimizdir.


Hem yerel bazda hem de dünya çapında her sektör ve konumdaki pazarları, trendleri ve ortaya çıkan en iyi uygulamaları araştırıyoruz. Her müşterinin kurumsal yapısını, sektör dinamiklerini ve makroekonomik iklimi çalışmalarımıza entegre ediyoruz. Bilgiye olan yatırımımız aynı zamanda yönetim uygulamasının da ilerlemesine yardımcı olmaktadır. Sonuçlarımızı geniş çapta yaymakta, müşterilerimizin ve toplumumuzun karşılaştığı en kritik zorluklar konusunda en iyi düşünürlerle işbirliği yaparak çözüm üretmekteyız.

Sürekli yeni fikirler geliştiriyoruz.


Müşterilerimizin talepleri sürekli değiştiğinden, onlara hizmet etmek için her zaman yeni ve daha iyi yöntemler arıyoruz. Yeni insanlar getiriyoruz ve tasarım, analitik ve dijital gibi alanlarda becerilerilerini geliştiriyoruz. İster üst yönetime güvenilir bir danışman olarak, isterse ön saflardaki çalışanlar için uygulamalı koçlar olarak işletmelerin her seviyesindeki müşterileri ile çalışıyoruz. Önerileri uygulamak için müşterilerle işbirliği yapıyoruz ve iş gücü becerilerini yükseltmek, operasyonel verimliliği artırmak ve yeni çalışma uygulamalarını başlatmak için onlarla yakın çalışıyoruz. ​Pratik ve uzun ömürlü sonuçlar üretmeye ve durum ne olursa olsun müşterilerimizi gelişmeye ve liderlik etmeye hazırlamaya odaklanıyoruz.

Bizi biz yapan çalışanlarımızdır.


Şirketimiz, çeşitliliğe güçlü bir bağlılıkta, işimiz ve işimizi yönetme şeklimiz aracılığıyla güçlü bir sosyal etki yaratmak da dahil olmak üzere sağlam ilkeler dizisiyle birleştirilmiş, tek bir ortaklık olarak işlev görecek şekilde inşa edilmiştir. Çalışanlarımız nerede bulunursa bulunsun, doğru deneyime ve bilgiye sahip uygun ekibi herhangi bir müşteriyle, hızlı bir şekilde eşleştirebilmek için işe alım sürecimizi ve çalışanlarımızın becerilerilerini geliştirmeye özen gösteriyoruz

Uzmanlığımız

Analitik

Veri bilimcilerimiz büyük düşünür, sınırları zorlar ve başkalarının sormadığı soruları sorar.Biz daha fazla veri üreten daha bağlantılı bir dünyanın karmaşıklığını kabul ediyoruz.

Dijital Çözümler

Çalışanlarımız, günümüzün en zorlu sorunlarını çözmek için parlak fikirlerini ve derin bilgilerini kullanmakta, teknoloji ve yazılım çözümlerini yeni zirvelere çıkararak yeni yöntemlerle çalışma heveslerini ortaya koymaktadırlar.


Danışmanlık

Kamu ve özel sektör işletmeleri, hizmetleri geliştirmek, riski azaltmak ve yeni stratejik projeleri keşfetmek için artan bir baskı altındadır. Müşterilerimiz, yönetim danışmanlığı hizmetlerimizin yardımıyla dönüşebilir ve büyüyebilir.

Hedefimiz
sürdürülebilirlik
 

Sürdürülebilirlik temalı toplantı ve konferansların planlanmasında çeşitli müşterilere yardımcı olmaktayız. Düşünce liderlerini ve uygulayıcıları anlamlı ve pratik görüşmeler için bir araya getirme ve müşterilerin stratejik hedeflerine ulaşan optimal işbirlikleri oluşturmalarına yardımcı olma konusunda zengin bir deneyime sahibiz. Sürdürülebilirlikle ilgili çeşitli etkinlikler için sürekli olarak içerik düzenliyor ve geliştiriyoruz.

0

Yıl

0

Mutlu müşteri

0

çalışan

TACFarkları

Varlığımız

Kanıtlanmış metodolojilerimiz ve müşterilerimizden edindiğimiz deneyimlerimiz ile bir dizi varlık geliştirdik. Eşsiz yaklaşımımız ve varlıklarımız, müşterilerimize rakiplerimizden daha hızlı, daha kapsamlı ve daha uygun maliyetli bir şekilde değer sunmamızı sağlar.

Uzman Ekibimiz

Çalışanlarımız, IT yönetiminde kanıtlanmış ve sertifikalı uzmanlardır. Ekibimizin her üyesi, farklı sektörlerden önemli düzeyde uygulamalı deneyim getirmektedir. Yeteneklerimizi geliştirmek, bunların güncel ve piyasaya uygun olmasını sağlamak için kayda değer miktarda yatırım yapıyoruz.

Yaklaşımımız

Belgelerdeki ve elektronik tablolardaki iyileştirmeler iyi niyet gösterir, ancak fayda sağlanmadıkça değer yaratmaz. Uygulamaya yaklaşımımız pratiklik ve fayda yaratmaya yöneliktir. Türkiye’de ve Körfez Arap Ülkeleri İşbirliği Konseyi’nde önde gelen kuruluşlarla hayata geçirilen projelerden oluşan bir geçmişe sahibiz.

CONIG

Çeşitli modellerin, en iyi uygulamaların, çerçevelerin ve standartların referans çerçevesi.

GOLDENHORN

 İş süreci ve dinamik vaka yönetimi için güçlü ve kapsamlı bir çözüm

Lookout Eyes

Ağ performans yönetimi için güçlü ve kapsamlı bir çözüm